Artemisbet kullanıcı sayısını hızla artıran bir bahis sitesidir. Hizmete açıldığı günden bu yana üye sayısında hızlı bir artış yaşanmıştır ve pek çok avantajı ile diğer siteler arasında fark yaratmayı başarmış bulunmaktadır. Ancak ülkemizde bulunan yasal düzenlemelerden dolayı dönem dönem sitenin domain adresinde değişiklikler yaşanması gerekmektedir. Bu bağlamda 137Artemisbet yeni giriş adresi kullanıma hazır durumdadır.

Üyelik bilgilerinin gizli tutulması koşulu ile yeni adrese aktarılması sayesinde, kullanıcılar bilgilerinde bir değişiklik ile karşılaşmadan yeni giriş adresi üzerinden işlem yapmaya devam edebilmektedirler. Üye bilgilerinin özenle korunması ve hesap içeriklerinde değişiklikler ile karşılaşılmaması Artemisbet’in güvenilirliğine artı bir puan daha eklenmesini sağlamıştır.

Artemisbet Avantajları

137Artemisbet yeni giriş adresi hizmete açıldığından beri çeşitli avantajları ile de gündeme gelmektedir. Site içerisinde bulunan bonuslar ve promosyonlar sitenin tercih edilirliğini önemli ölçüde artırmaktadır. Site içerisinde yalnızca yeni üyelerin faydalanabildiği bonuslar bulunurken, işlem yapıldığında elde edilen bonusların miktarı da bir hayli fazladır.

Promosyonlar üyelerin gerekli koşulları sağlaması ile üye hesaplarına tanımlanmaktadır. Bu bonuslar üyelerin diledikleri zaman diledikleri biçimde kullanabilecekleri şekilde kullanılabilmektedir. Bununla beraber her zaman özenli bir çalışma sergileyen canlı destek birimi de 7 gün 24 saat hizmet sağlamaktadır.

Artemisbet Para Çekme ve Para Yatırma

137Artemisbet yeni giriş adresi olarak belirlendikten sonra üyelere hizmet sağlamaya başlamıştır. Site içerisinde bulunan çeşitli para çekme ve para yatırma yöntemleri bulunmaktadır. Bu yöntemler arasında üyelerin en uygun buldukları yöntemi tercih edebilmektedirler. Ödemeler Artemisbet para yatırma havale, cepbank gibi yöntemler ile yapılabilirken bitcoin gibi kripto paralar ile de ödeme almak mümkündür. Sitenin sunmuş olduğu tüm avantajlar sayesinde her geçen gün kullanıcı sayısını katlamaktadır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir